MJ Bridal Couture logo

Individuali suknelė lyg antra
oda svarbiausiai Jūsų dienai

Paskubėkite registruotis nemokamai konsultacijai!

0
likusių vietų šį mėnesį..

Individualus vestuvinių suknelių modeliavimas ir siuvimas

Vestuvinių suknelių siuvimo procesas
Pirminė konsultacija

Tam, kad procesas vyktų sklandžiai, būtų labai gerai, kad prieš atvykstant į pirminę konsultaciją turėtumėte pradinę vestuvinės suknelės viziją. Aišku, jeigu jos dar neturite, pokalbio metu ją išgrynintumete! Pradžiai užteks vos keletos Jums patinkančių vestuvinių suknelių nuotraukų. Toliau bendraujant, suvokiant Jūsų skonį, stilių, asmenybę, matant Jūsų figūros ypatumus bei aptariant pačios šventės vietą, laiką ir kitus svarbius aspektus, galėsiu patarti, koks įvaizdis Jums labiausiai tiktų. Konsultacijos metu aptarsime, kokį kirpimą, kokius audinius pasirinkti, ko vertėtų vengti, ką reiktų pabrėžti ir t.t. Galutinai suderinus eskizus, audinius, dekoro elementus ir Jus išmatavus, galima bus paskaičiuoti galutinę suknelės kainą ir surašyti avansinę sutartį.

Išlaisvinkite savo individualumą

Pirmą vizitą rekomenduočiau planuotis ne anksčiau kaip likus 12 mėnesių iki vestuvių datos. Kuriant vienetinę Jūsų svajonių suknelę matavimų skaičius būna gana įvairus, siekiantis nuo 3 iki 7 vizitų, priklausomai nuo Jūsų pasirinkto vestuvinės suknelės modelio, dekoro gausos ir technikos, vestuvių datos bei kitų aplinkybių ir veiksnių. Svarbiausia nepamiršti, kad individuali MJ Bridal vestuvinė suknelė yra siuvama tik Jums, o kiekviena mūsų aprengta nuotaka yra individuali ir unikali. Todėl reiktų suprasti, kad kiekvienas procesas turi savo išskirtinumų. Tobulas rezultatas – tai bendras projektas, paremtas mano gilia ir ilgamete patirtimi bei Jūsų atvirumu, nuoširdumu ir pasitikėjimu, ko pasekoje ir gimsta stebuklai – svajonių išsipildymas taip lauktą vestuvių dieną.

Vestuvinės suknelės Vilniuje
Jolanta Malvicienė - MJ Bridal Couture
Matavimai ir korekcijos

Individualios vestuvinės suknelės kūrimo procesas – tai kūrybinis kelias iki Jūsų svajonių suknelės. Tam, kad pasiekti pačių tobuliausių rezultatų, bus reikalingas ir Jūsų įsitraukimas ir dėmesys. Individualios vestuvinės suknelės sukūrimo metu turėsime ne vieną susitikimą, kurio metu aptarsime net ir pačias smulkiausias, Jums aktualias detales. MJ Bridal Couture sukurtos vestuvinės suknėlės yra ne tik individualiai pasiūtos būtent Jums, puikiai atskleidžiančios Jūsų asmenybę, figūros privalumus, bet ir patogios dėvėti. Kad Jūsų suknelė šventės dieną būtų lyg antra oda, yra reikalingi būtiniausi matavimai ir korekcijos.

Jūsų svajonių suknelė

Visada nuoširdžiai smagu matyti savo nuotakų spindinčias akis paskutinių matavimų metu. Tai bene viena jautriausių akimirkų šios bendros MJ Bridal Couture ir klientės kūrybinės kelionės metu. Tik skiriant išskirtinį dėmesį net ir smulkiausioms detalėms, įsiklausant ir įsigilinant į kiekvienos nuotakos poreikius galiu drąsiai teigti, kad bendrų pastangų dėka Jūsų individuali vestuvinė suknelė neliks nepastebėta, o teigiamos emocijos išliks ne tik nuotraukose, bet ir Jūsų atmintyje dar ilgai ilgai.

Individuali vestuvinė suknelė

Laimingos MJ Bridal Couture nuotakos

Registracija NEMOKAMAI konsultacijai

0
likusių vietų šį mėnesį..
Atgal
Registruokitės konsultacijai
Skambinkite
Parašykite per Messenger


    Laukeliai pažymėti (*) yra privalomi.